Városlista
2025. április 10, csütörtök - Zsolt

Hírek

2018. Június 29. 07:26, péntek | Belföld
Forrás: mti

Véget ér a jövő évi költségvetés általános vitája

Véget ér a jövő évi költségvetés általános vitája

A kormány képviselőjének zárszavával ér véget ma a jövő évi költségvetés általános vitája az Országgyűlésben.

A Ház aktuális ülésének utolsó napja reggel 8 órakor, a kuláküldözések idején tönkretett magyar gazdákra történő emlékezéssel kezdődik.

A büdzsé szerdáról, majd csütörtökről elnapolt tárgyalása négy és fél órában folytatódhat további képviselői felszólalásokkal. A kabinet ezt követően legfeljebb 30 percben reagálhat a három nap alatt elhangzottakra.

Az e heti ülés utolsó napirendi pontjában a 2019-es költségvetést megalapozó törvénymódosításokról tartanak általános vitát, ötórás időkeretben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld

Magyar módszerrel a kiégés ellen

Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!

2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld

Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok

ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.

2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld

Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés

Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.

2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal

A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre