Városlista
2025. november 7, péntek - Rezső

Hírek

2018. November 24. 19:13, szombat | Belföld
Forrás: mti

Utasokkal teli busz csapódott fának a Mátrában, több mint tízen sérültek

Utasokkal teli busz csapódott fának a Mátrában, több mint tízen sérültek

Letért az úttestről és fának csapódott egy utasokkal teli különjáratú autóbusz Gyöngyös térségében, Mátraháza és Kékestető között szombat kora délután

- közölte a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság sajtószóvivője az MTI-vel. Tizenkét utas megsérült. Nagy Csaba közölte: a különjáratú autóbuszon a sofőrrel együtt negyvenen utaztak.

A helyszínre melegedőbuszt küldött a Volán-társaság.

Egy sérültet a gyöngyösi hivatásos tűzoltóknak kellett kiemelni a buszból.

Címkék: baleset, busz, mátra

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk

2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld

Felhős, esős idő várható a hétvégén

Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.

2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld

Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább

Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.