Hírek
2019. December 04. 13:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Újabb fejlesztések várhatóak a postánál
Újabb fejlesztések várhatók a Magyar Postánál - mondta a szervezet szóvivője szerdán az M1-en.
Panulin Ildikó elmondta, várhatóan vidéken is lesz automata csomagszortírozó gépük, ahogy a fővárosban, és bizonyos IT-fejlesztéseket is bevezetnek.
Példaként elmondta, hogy a kézbesítők már rendelkeznek olyan eszközökkel, amelyek segítenek a címek pontos meghatározásában, és egyszerűsítik az adminisztrációt.
Elmondta azt is, a karácsonyi csúcsszezon már elkezdődött, jelentősen megnőtt a forgalmuk októbertől. Felhívta a figyelmet, hogy érdemes követni a posta honlapját, ahol a rendelésre, illetve a csomagok kiszállítására vonatkozó fontos információkat lehet megtalálni.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 11:00, csütörtök | Belföld
Lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara elnöke
Országgyűlési feladataira hivatkozva lemondott a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) elnöke. Papp Zsolt ezt a közösségi oldalán jelentette be.
2026. Május 07. 09:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit saját városképük védelmére
Ahol csak lehet, a Tisza programjával összhangban vissza kell adni az önkormányzatok jogköreit a saját városképük védelmére
2026. Május 07. 07:20, csütörtök | Belföld
Magyar Péter Giorgia Melonival találkozik
Magyar Péter csütörtökön 10 órakor Rómában találkozik Giorgia Meloni olasz miniszterelnökkel.
