Hírek
2020. Június 27. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Több száz lőszert és fegyveralkatrészt találtak egy velencei férfinél
Több száz lőszert és számos fegyveralkatrészt találtak Velencén egy 70 éves férfi házában - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken a police.hu honlapon.
A közlemény szerint a rendőrök egy házkutatás során találták meg a lőszereket és a fegyveralkatrészeket.
A férfit előállították a rendőrkapitányságra, ahol lőfegyver engedély nélküli készítésével vagy forgalomba hozatalával elkövetett lőfegyverrel vagy lőszerrel visszaélés bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 06. 15:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: az önkény és az akarnokság korszakába lépünk
2026. Május 06. 14:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltán: a Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztériumot a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd f
A Társadalmi Kapcsolatokért és Kultúráért Felelős Minisztérium működését a szabadság, az autonómia tisztelete és a párbeszéd fogja jellemezni -
2026. Május 06. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Olaszország a mi otthonunk is, jó dolog, hogy visszatértünk Európába
- jelentette ki Magyar Péter leendő magyar miniszterelnök kedd este a Sestri Levante-i nemzetközi filmfesztiválon az Ansa olasz hírügynökség tudósítása szerint.
2026. Május 06. 11:00, szerda | Belföld
Hegedűs Zsolt: az átadás-átvétel során kiszámíthatóságra lehet számítani az egészségügyben
A kormányváltás során és azt követően is stratégiai nyugalomra, kiszámíthatóságra és felelős átadás-átvételre lehet számítani az egészségügyben
