Hírek
2019. Február 09. 09:10, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több mint 200 programmal indul vasárnap a Házasság hete
Száz településen több mint 200 programmal indul vasárnap a Házasság hete - mondta Herjeczki Kornél, a programsorozat koordinátora az M1 aktuális csatornán pénteken.
A rendezvénysorozathoz határon túlról is bárki csatlakozhat újabb programmal a www.hazassaghete.hu oldalon - fűzte hozzá.
Az emberek döntéseit nagy mértékben meghatározza, hogy milyen emberekkel, milyen életpéldákkal találkoznak, éppen ezért a Házasság hetének célja, hogy minél több helyen az országban életközelbe hozzanak olyan párokat, akik a házasság fontos kérdéseinek megválaszolásában előbbre vannak az átlagnál - fogalmazott Herjeczki Kornél.
A műsorban elhangzott, a már több mint 20 országban jelen lévő kezdeményezés szeretné felhívni a figyelmet a házasság és a család értékeire, valamint célja a segítségnyújtás a párkapcsolati problémákkal küszködőknek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk
2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld
Felhős, esős idő várható a hétvégén
Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.
2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld
Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább
Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.
