Hírek
2019. Augusztus 01. 06:10, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több állateledelt is visszahívtak a forgalomból
Állateledeleket hív vissza üzleteiből a Fressnapf, a vevőket ezért arra kérik, hogy vigyék vissza a megvásárolt termékeket.
Az áruházlánc honlapján közzétett tájékoztatás szerint az intézkedés a 180 és a 200 grammos Multi Fit Native marhafejbőr-eledelt, a 150 grammos Multi Fit Native báránytüdő-eledelt, a 200 grammos Multi Fit Native borjúnyelőcső-eledelt, és a 150 grammos Real Nature WN Soft Snack lóhúseledelt érinti.
A visszavitt termékeket kicserélik, illetve nyugta megléte esetén a vételár visszafizetése is lehetséges.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 22. 10:07, hétfő | Belföld
A hét elején még párás, ködös idő várható, de karácsonykor eső érkezik
2025. December 21. 10:02, vasárnap | Belföld
Nyolcszáz hátrányos helyzetű gyereket láttak vendégül a Parlamentben
Nyolcszáz hátrányos helyzetű magyarországi és határon túli gyereket látott vendégül a Parlamentben az Országgyűlés Hivatala és a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat (NGYSZ) szombaton.
2025. December 21. 10:01, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: ha nincs Fidesz, nincs parti
Ha nincs Fidesz, akkor nincs egymillió munkahely, nincs biztos időskor, de van háború és jó sok migráns; ha nincs Fidesz, nincs parti
