Hírek
2017. Május 12. 13:58, péntek |
Belföld
Forrás: mti - Fotó: kihivasnapja.hu
Szerdáig nevezhetnek a települések a Kihívás Napjára
Jövő szerdáig jelentkezhetnek a települések a Kihívás Napjára, Magyarország legnagyobb szabadidősport-rendezvényére, amelyet idén május 31-én rendeznek meg.
A Magyar Szabadidősport Szövetség pénteki közleménye szerint a Nemzetközi Szabadidősport Szövetség (TAFISA) által koordinált eseményen idén Székesfehérvár és Budapest IV. kerülete - azaz Újpest - képviseli Magyarországot.
Az eredetileg "Challenge Day" néven ismertté vált játékban idén Magyarországgal együtt a világ legalább ötven országának városai, falvai vesznek majd részt. Magyarországon már 26. alkalommal rendezik meg a Kihívás Napját. A szövetség tájékoztatása szerint a korábbi években összesen 1596 magyarországi település vett részt az eseményen, és nyolcmillió ember játszott, sportolt a Kihívás Napján.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
2026. Június 22. 06:50, hétfő | Belföld
Ma ismertetik a Nemzeti Vagyonvisszaszerzési és Védelmi Hivatalra vonatkozó javaslatot
2026. Június 21. 16:00, vasárnap | Belföld
MÁV: Elindult a nyári főszezoni menetrend
Kétszer annyi vonat közlekedik a Balatonhoz június 20-án induló nyári főszezonban mint eddig, az ülőhelyek száma pedig megháromszorozódik a nyári csúcsforgalomban
