Hírek
2012. Március 30. 07:09, péntek |
Belföld
Forrás: STOP
Schmitt Pál már nem doktor, de még köztársasági elnök
Tulassay Tivadar a Semmelweis Egyetem Szenátusának ülése után közölte: a testület megvonta Schmitt Páltól a doktori cím használatának jogát. A sajtó nem tehetett fel kérdéseket.
Rövid indoklásában Tulassay elmondta, hogy Schmitt PÁl dolgozata sem a szakmai, sem az etikai feltételeknek nem felelt meg, ezért egyetemi doktori címét visszavonták. A testületben 33-an szavaztak a cím elvétele mellett, 4-en ellene.
A Facebookon megjelent hír szerint Schmitt Pál FB-oldalát lekapcsolták.
STOP
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
