Hírek
2013. Március 21. 09:14, csütörtök |
Belföld
Forrás: technika.us
Philips Xenium W737 - duál SIM-es okosság qHD kijelzővel

Oroszországban mutatkozott be a minap a Philips új, duál SIM-es, Android alapú okostelefonja, a Philips Xenium W737.
Az Android 4.0 Ice Cream Sandwich operációs rendszert futtató új Philips Xenium W737 4.3 colos IPS érintőkijelzője qHD, azaz 540 x 960 pixel felbontáson üzemel. A készülék kétmagos, 1.2GHz-es Qualcomm Snapdragon S4 processzorral és 4GB belső memóriával rendelkezik, de microSD kártyával a tárolóhely további akár 32GB-tal is bővíthető. A további funkciók között szerepel az 5 megapixeles, vakuval és autófókusszal ellátott hátsó kamera, a Bluetooth 3.0, a Wi-Fi, a GPS, az USB port, a 3.5 mm-es audió csatlakozó, valamint számos érzékelő és szenzor. 2400 mAh akkumulátora 10 és fél órányi beszélgetési időt tesz lehetővé. A 128 x 65 x 9.9 mm-es méretekkel és 172 grammos súllyal bíró Philips Xenium W737 két SIM kártya kezelését is támogatja, melyeket GSM 850/900/1800/1900 MHz és WCDMA 850/2100 MHz hálózatokon lehet használni.
A telefon Oroszországban debütált 10500 rubeles, vagyis kb. 80 ezer forintos áron.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését
Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -
2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld
Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot
A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő
2025. Szeptember 16. 07:43, kedd | Belföld
MABISZ: idén is milliárdos károk, jelentős pusztítás a viharszezon országos mérlege
2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban
Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.