Hírek
2017. Január 17. 05:00, kedd |
Sport
Forrás: mti
Nagy László és Szucsánszki Zita 2016 legjobb kézilabdázói

A férfiaknál Nagy László, a nőknél Szucsánszki Zita lett 2016 legjobb magyar kézilabdázója.
A hazai szövetség (MKSZ) honlapjának hétfői beszámolója szerint a Veszprémben játszó Nagy 2009, 2013 és 2015 után negyedszer, míg a Ferencvárosban kézilabdázó Szucsánszki 2011 és 2015 után harmadszor érdemelte ki az elismerést.
A strandkézilabdázók között John András és Kretz Fruzsina lett a tavalyi év legjobbja az MKSZ elnökségének döntése szerint.
Fotó: fradi.hu
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport
MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet
A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.
2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő | Sport
Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben
A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Sport
Atlétikai vb - Halász Bence döntőbe jutott kalapácsvetésben, mellbedobás döntött férfi maratonon
2025. Szeptember 10. 07:29, szerda | Sport
Magyar-portugál - Egygólos vereség Rossi születésnapján
A magyar labdarúgó-válogatott kedden 3-2-re kikapott Portugáliától a Puskás Arénában a világbajnoki selejtezősorozat második fordulójában, így a csoport harmadik helyére csúszott vissza.