Városlista
2025. november 8, szombat - Zsombor

Hírek

2019. Szeptember 08. 13:34, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Mentősökre támadt egy ittas 74 éves férfi

Mentősökre támadt egy ittas 74 éves férfi

A bonyhádi rendőrök befejezték annak az ügynek a vizsgálatát, melyet egy 74 éves férfi ellen indítottak közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

A mentőszolgálat munkatársai kértek segítséget július 6-án kora este a rendőröktől, mert egy 74 éves férfi kórházba szállítása közben agresszívvá vált, és a mentőautó egyik ablakát rugdosni kezdte. Az erősen ittas férfit a mentőápoló és a gépkocsi vezetője is igyekezett megnyugtatni, azonban az elkövető mindkét mentőst – egyiket fejen, másikat vállon – megrúgta, akik könnyű sérüléseket szenvedtek.

Az eset kapcsán a Bonyhádi Rendőrkapitányságon indítottak büntetőeljárást. A férfit gyanúsítottként hallgatták ki kétrendbeli közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt, aki kihallgatása során elmondta, hogy ittas volt, és az esetről semmire nem emlékszik.

A bonyhádi rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, és az ügyben keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.

Címkék: Bonyhád, mentő, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk

2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld

Felhős, esős idő várható a hétvégén

Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.

2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld

Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább

Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.