Hírek
2018. Szeptember 04. 07:36, kedd |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Mihádák Zoltán
Meghalt egy kisgyerek egy összedőlt épületrészben Felsőpakonyban
Összedőlt egy melléképület egy része a Pest megyei Felsőpakonyban keddre virradó éjszaka, s a romok között egy kisgyermeket talált a katasztrófavédelem kutyás keresőszolgálata
- közölte Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Ismertetése szerint egy családi ház 50 négyzetméteres melléképületének mintegy harmada dőlt össze eddig tisztázatlan okból, s a mentéshez a fővárosi tűzoltókat és a gyáli önkéntes tűzoltókat riasztották.
A gyermeket megpróbálták újraéleszteni, de ez nem sikerült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
