Városlista
2026. június 22, hétfő - Paulina

Hírek

2016. Január 31. 09:31, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Meghalt egy férfi a Hevesi Rendőrkapitányságon - testvére szerint megverték

Meghalt egy férfi a Hevesi Rendőrkapitányságon - testvére szerint megverték

Életét vesztette egy férfi a Hevesi Rendőrkapitányságon pénteken este, miután szabálysértés miatt előállították a rendőrök - írta honlapján a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton.

Közlésük szerint a 33 éves helyi férfi a kapitányság épületében rosszul lett, majd hirtelen eszméletét vesztette. A rendőrök azonnal elsősegélyben részesítették és értesítették a mentőszolgálatot, azonban már nem sikerült újraéleszteni.

A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja a haláleset körülményeit.

A Heol.hu ugyanakkor arról számolt be, hogy az elhunyt egyik rokona szerint a lopás miatt előállított férfinak egy korábbi baleset miatt műtétre volt szüksége, a torkába egy csövet helyeztek el. Úgy véli, a testvérét az előállításkor és az elfogásakor megverték a rendőrök és az ütésekbe halt bele. Azt szeretné, ha szakértők vizsgálnák meg az esetet, a rendőrök ellen pedig feljelentést tesznek.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld

Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!

Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.

2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld

Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek

2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld

Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma

Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.