Hírek
2019. Március 24. 10:49, vasárnap |
Belföld
Forrás: infovárosok
Még mindig szerencsés gazdájukat keresik a milliárdok

Nem volt telitalálat az Ötöslottón, így tovább halmozódik a toplistás főnyeremény. A következő szombaton 3 milliárd 593 millió forint várja a játékosokat.
Az Ötöslottó fennállása óta az eddigi legnagyobb pénzösszeget 2003-ban nyerte meg egy szerencsés játékos az eddigi leghosszabb halmozódás után. Ő 38 hét telitalálat-mentes időszakot követően több mint 5 milliárd forinttal gazdagodott. A 13. játékhéten megnyerhető összeg lassan közelít a legendás legnagyobbhoz, ugyanis a szombaton megnyerhető 3 milliárd 593 millió forint a játék történetének 3. legnagyobb nyereménye.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld
Megújul a fonyódi kikötő
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Belföld
Varga-Bajusz Veronika: óriási sikert értek el a magyar fiatalok a szakképzési Európa-bajnokságon
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.