Hírek
2011. November 08. 07:02, kedd |
Belföld
Forrás: Orientpress.hu
Magyar orvosok segítenek Egyiptomban
A Nemzeti Erőforrás Minisztérium megbízásából és anyagi támogatásával az Országos Mentőszolgálat szakorvosokat küld a tegnapi tragikus egyiptomi buszbaleset sérültjeihez.
A kiutazó mentőorvosok, egy tömeges balesetek ellátásában nagy gyakorlatot szerzett mentőorvos, valamint egy gyermek-traumatológus szakorvos feladata a hurghadai és kairói kórházakban kezelt magyar sérültek további egészségügyi ellátásának koordinációjában, a hazaszállításuk előkészítésében való segítségnyújtás lesz. A magyar orvosok holnap indulnak Egyiptomba.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk
2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld
Felhős, esős idő várható a hétvégén
Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.
2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld
Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább
Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.
