Városlista
2025. november 8, szombat - Zsombor

Hírek

2021. Január 02. 13:03, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Közel négymillió forint értékben loptak dohánytermékeket

Közel négymillió forint értékben loptak dohánytermékeket

Négy hónap alatt 10 alkalommal loptak budapesti és Budapest környéki dohányboltokból.

Budapest IX., XVII. és XXIII. kerületében, valamint Dunakeszin is több dohánybolti betörés történt 2020. augusztus 27. és december 22. között. A Budapesti Rendőr-főkapitányság IX. Kerületi Rendőrkapitányság nyomozói a bevezetett nyomozási cselekmények eredményeként decemberben azonosították a két feltételezett elkövetőt, egy 55 éves szalkszentmártoni férfit, és a 60 éves budapesti B. Sándort. A gyanú szerint az elkövetők 10 alkalommal törtek be dohányboltokba, volt ahova többször is visszamentek – közölte a rendőrség.

A ferencvárosi rendőrök az 55 éves férfit végül 2020. december 30-án délután fogták el a XVIII. kerületben, B. Sándort pedig aznap este a IX. kerületben. A két férfit előállításukat követően lopás bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásuk indítványozására.

A jelenlegi adatok szerint az elkövetők közel 4 millió forint értékben loptak több mint 2300 doboznyi dohányterméket és pénzt.

Címkék: elfogás, lopás

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk

2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld

Felhős, esős idő várható a hétvégén

Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.

2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld

Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább

Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.