Hírek
2020. Január 02. 09:40, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy lakóház Pécelen, egy gázpalack felrobbant
Kigyulladt egy száz négyzetméteres lakóház tetőszerkezete és terasza, illetve egy melléképület csütörtök délelőtt Pécelen, a Maglódi úton – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság csütörtökön az MTI-vel.
A fővárosi hivatásos tűzoltók három vízsugárral eloltották a lángokat. A tűzben egy propán-bután gázpalack felrobbant, másik négyet az egységek hoztak ki az épületből. A ház átvizsgálásakor egy a tűzben elpusztult kutyát is találtak – írták a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 13. 15:00, szerda | Belföld
A független benzinkutasok üzemanyagellátási nehézségektől tartanak, a Mol stabil üzemanyagellátást ígér
2026. Május 13. 12:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: Ópusztaszeren lesz szerdán az első kormányülés
Kedd éjfélkor hivatalba lép a Tisza-kormány; szerdán 15 órától Ópusztaszeren tartják az első kormányülést - közölte Magyar Péter miniszterelnök kedd este a Facebook-oldalán.
2026. Május 13. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Balázs: egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság
Egy demokráciában le lehet szavazni az igazságot is, ettől függetlenül az még igazság - értékelte a korábbi kormánypártok választási vereségét Orbán Balázs volt kampányfőnök szerdán a Patriótának adott interjújában.
