Hírek
2019. Május 03. 13:46, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Karbantartás lesz a nemzeti mobilfizetési rendszerben
Nem lehet használni május 4-én szombaton 20 órától május 5-én vasárnap reggel 8 óráig a Nemzeti Mobilfizetési Rendszer szolgáltatásait - közölte a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. pénteken az MTI-vel.
Hangsúlyozzák, rendszerüzemeltető partnerük tervezett karbantartása miatt nem fog működni a mobilparkolás, az e-matrica-vásárlás és a megtett úttal arányos útdíjfizetés (HU-GO) sem.
Részletezték, hogy a jelzett időpontban az ismert csatornák egyikén sem lehet beszerezni az e-matricát, a HU-GO viszonylati jegyeket, szünetel az egyenlegek feltöltése, nem működnek a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt. ügyfélszolgálati irodái.
Az úthasználati jogosultságot a megjelölt időpont előtt elővételben kell megvásárolni az ematrica.nemzetiutdij.hu, illetve a www.hu-go.hu weboldalakon, a Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató (NÚSZ) Zrt. ügyfélszolgálati irodáiban és viszonteladó partnereinél, vagy a Nemzeti Mobilfizetés Rendszeren keresztül SMS-ben, weben vagy applikáció segítségével - közölte a Nemzeti Mobilfizetési Zrt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk
2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld
Felhős, esős idő várható a hétvégén
Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.
2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld
Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább
Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.
