Városlista
2025. április 10, csütörtök - Zsolt

Hírek

2011. December 28. 15:28, szerda | Belföld
Forrás: Pécsi STOP/nbcationnews.com

Jézus jelent meg a családnál, meghallgattattak az imák? Videó!

Jézus jelent meg a családnál, meghallgattattak az imák? Videó!

A Megváltó arcképét vélte felfedezni egy amerikai család összeolvadt, majd megfagyott zsírkrétákban a karácsonyt megelőző napokban.

A "jelenés" Blue Springsben történt. A zsírkrétákat egy, az interneten talált játék kapcsán olvasztották fel, formákba öntötték, majd a hűtőbe tették - nyilatkozta Tara Gomez az nbcactionnews.com-nak, aki kisfiával közösen alkotott. Mikor negyed óra múlva kivette őket a hűtőből, legnagyobb megdöbbenésére az egyik fagyott zsírkrétatömbről egy Jézus-szerű kép nézett vissza rá.

A nő szerint ez egy válasz volt imáira. Hozzátette: a zsírkréta-Jézus arcot a család megtartja, semmiképpen nem fogja eladni.

Videó a Jézus-arcú zsírkrétáról:

A fenti eseten kívül Jézust a közelmúltban egy sziklafalon is látni vélték, valamint egy, az Indiai-óceánon található szigeten is lencsevégre kaptak egy alakot a felhőkben, aki a fotós szerint egyértelműen a megváltót formázza.

Címkék: Jézus

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 10. 09:13, csütörtök | Belföld

Magyar módszerrel a kiégés ellen

Téged milyen tényezők mozgatnak munkád során? Szeretnéd, ha a fizetésed mellett egyéb módokon is elismernének? Légy része egy magyar módszer kidolgozásának, és értékes nyereményeket is bezsebelhetsz!

2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld

Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok

ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.

2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld

Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés

Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.

2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal

A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre