Hírek
2017. Szeptember 17. 11:20, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Ittasan borult fel a kisbusszal – heten sérültek meg
A nyomozást vádemelési javaslattal fejezték be a dabasi rendőrök.
A Dabasi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya folytatott nyomozást járművezetés ittas állapotban bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt V.I. román állampolgár ellen.
A nyomozás adatai szerint a 62 éves férfi tavaly december 9-én kora este Dabas külterületén a 4606-os számú úton közlekedett egy kisbusszal, amikor egy kanyarban elvesztette uralmát a jármű felett, azzal az árokba hajtott. A kisbusz ezután többször megpördült, utasai közül ketten súlyos, öten könnyű sérülést szenvedtek.
Az eljárásba bevont igazságügyi vegyészszakértő a gyanúsítottól levett vér- és vizeletminta vizsgálata során megállapította, hogy a férfi a baleset idején ittas állapotban vezette járművét.
Az ügyben folytatott nyomozást a dabasi rendőrök szeptember 15-én befejezték, a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldték meg a Budakörnyéki Járási Ügyészségre.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:20, kedd | Belföld
NAV: a napokban mindenki megkapja az igazolásokat az szja-bevalláshoz
2026. Február 03. 07:19, kedd | Belföld
Kiemelkedő a nemzetközi érdeklődés a reptéri közvetlen vasúti kapcsolatának megvalósítására kiírt koncessziós eljárás iránt
2026. Február 03. 07:18, kedd | Belföld
Magyar Államkincstár: jövő héten folyósítják a februári nyugdíj mellett a 13. és 14. havi ellátást
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból
A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -
