Hírek
2022. Március 02. 08:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti%illusztráció: police.hu
Holtan találtak rá egy eltűnt férfire
Halált okozó testi sértés miatt nyomoz a rendőrség.
A Nagykanizsai Rendőrkapitányság még január 5-én indított eljárást egy 52 éves kerecsenyi férfi eltűnése miatt. A rendőrség minden eszközt igénybe vett az eltűnt felkutatása érdekében, akit kedden délelőtt Orosztonyban holtan találtak.
A halálesettel kapcsolatban bűncselekmény gyanúja merült fel. Az ügy tisztázása érdekében a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság halált okozó testi sértés elkövetése miatt eljárást indított. A feltételezett elkövetőt az egyenruhások elfogták, előállították, elszámoltatása folyamatban van – közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk
2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld
Felhős, esős idő várható a hétvégén
Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.
2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld
Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább
Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.
