Hírek
2016. Február 19. 07:37, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Három embert vittek kórházba szén-monoxid-mérgezés miatt
Három embert vittek kórházba a mentők szén-monoxid-mérgezés miatt egy XVIII. kerületi családi házból.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság péntek hajnalban azt közölte a honlapján, hogy a fővárosi hivatásos tűzoltók méréseket végeztek a lakásban és kimutatták a mérgező gáz jelenlétét a levegőben, ezért a helyszínre kérték a gázszolgáltató szakembereit is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 07. 13:00, péntek | Belföld
Olajszállítási szerződést kötött a Janaf és a Mol
A horvát olajvezeték-üzemeltető Janaf és a Mol-csoport megállapodást kötött 2,05 millió tonna nyersolaj szállításáról 2026-ra - közölte a horvát társaság csütörtökön.
2026. Augusztus 07. 10:00, péntek | Belföld
Gajdos László: nem ment szabadságra a vízügyi államtitkár
Az élő környezetért felelős miniszter visszautasította a Fidesz-frakció állítását, miszerint Kelemen Ágnes, a tárca vízügyi és klímapolitikáért felelős államtitkára szabadságra ment volna a válsághelyzet idején.
2026. Augusztus 07. 07:08, péntek | Belföld
Ősszel elindulhat a személyforgalom a Budapest-Belgrád vasútvonalon
2026. Augusztus 07. 07:06, péntek | Belföld
Kormányszóvivő: két részletben érkezik az iskolakezdési támogatás, nem kell igényelni
A két részletben érkező iskolakezdési támogatás automatikus, nem kell igényelni, és nem terheli semmiféle adó - közölte Szondi Vanda kormányszóvivő csütörtökön a kormány Facebook-oldalán.
