Hírek
2018. Április 13. 07:24, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Halálos gázolás miatt késnek a vonatok a Budapest-Vác-Szob vonalon
Halálos gázolás történt a Budapest-Vác-Szob vonalon, emiatt 15-20 perces késésre kell számítani - közölte a Mávinform pénteken reggel az MTI-vel.
A vasúttársaság közleménye szerint Verőce és Vác között a Szobról Budapestre tartó személyvonat elgázolt egy embert.
A vonat utasait a katasztrófavédelem munkatársai szállítják át a helyszínen megálló másik személyvonatba. A hatósági intézkedések ideje alatt azon a szakaszon a vonatok csak egy vágányon közlekedhetnek, váltakozó irányban. Így a menetidő 15-20 perccel hosszabb a Budapest-Vác-Szob vonalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk
2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld
Felhős, esős idő várható a hétvégén
Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.
2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld
Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább
Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.
