Hírek
2020. Január 18. 09:34, szombat |
Belföld
Forrás: mti/fotó:police.hu
Halálos cserbenhagyásos gázolás történt Salgótarjánban

Elfogták azt az autóst, aki halálra gázolt egy nőt pénteken Salgótarjánban, majd cserbenhagyta - közölte a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.
Dankóné Nagy Éva elmondta: a 34 éves férfi ittasan vezetett, majd a Rákóczi úton elütött egy gyalogost.
Járművével megállás és segítségnyújtás nélkül elhagyta a helyszínt - tette hozzá.
A rendőrök a sofőrt elfogták, előállították, és gyanúsítottként kihallgatták, majd intézkedtek őrizetbe vételéről.
A rendőrség ittas állapotban elkövetett, halált okozó járművezetés és segítségnyújtás elmulasztása miatt indított eljárást a salgótarjáni férfi ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld
Megújul a fonyódi kikötő
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Belföld
Varga-Bajusz Veronika: óriási sikert értek el a magyar fiatalok a szakképzési Európa-bajnokságon
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.