Hírek
2018. Február 27. 08:35, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset az 1-es úton, teljes útzár
Egy ember életét vesztette, amikor két személykocsi ütközött az 1-es főúton Bicskénél - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-vel.
Sipos Mónika elmondta, hogy a balesetben hárman sérültek meg, egy ember olyan súlyosan, hogy a helyszínen meghalt.
A rendőrség a helyszínelés idejére teljesen lezárta az érintett útszakaszt, a forgalmat Bicske belterületén keresztül terelték el.
MTI Fotó: Mihádák Zoltán

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk
2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld
Felhős, esős idő várható a hétvégén
Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.
2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld
Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább
Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.
