Hírek
2019. December 31. 11:19, kedd |
Belföld
Forrás: infovárosok
Forgalommal szemben okozott baleseteket egy nő az M0-son
Kedden hajnali 2 óra körül több bejelentés érkezett a rendőrségre arról, hogy az M0-s autóúton, a Megyeri-híd irányába egy jármű a forgalommal szemben halad – közölte a rendőrség.
A bejelentés követően több rendőri egység is azonnal a helyszínhez, valamint a környező kihajtókhoz indult, miközben újabb bejelentés érkezett arról, hogy Üllő térségében a szabálytalanul forgalommal szemben haladó jármű egy kamionnal ütközött, azonban a helyszínről továbbhajtott. Az eset során személyi sérülés nem történt.
A nőt több rendőr próbálta meg megállítani, melynek során összeütközött egy megkülönböztető jelzését használó szolgálati kocsival. Személyi sérülés ebben az esetben sem történt.
A Szentendrei Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya a 36 éves román nővel szemben közúti veszélyeztetés bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt indított büntetőeljárást. A rendőrök a nőt őrizetbe vették és kezdeményezik letartóztatását.
A rendőrök elfogták és őrizetbe vették az elkövetőt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk
2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld
Felhős, esős idő várható a hétvégén
Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.
2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld
Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább
Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.
