Hírek
2013. Május 13. 11:29, hétfő |
Belföld
Forrás: mno.hu
Fillérekért adják a Facebook HTC okostelefonját
Meglehetősen nagy várakozás előzte meg az első Facebook telefon a HTC First, és annak felülete a Home bemutatását.
Bár az első sajtóvisszhangok pozitívak voltak a felületről, a felhasználók mégsem kedvelték meg a Facebook megoldását, így a felület hamarosan az Play Store középmezőnyébe süllyedt vissza.
Ezt szenvedte meg a First is, amit még az amúgy megfizethetőnek számító 99,99 dolláros előfizetéses ár mellett sem vásároltak, így a készülék forgalmazója az AT&T kénytelen volt drasztikusan csökkenteni az árat, mostantól mindössze 0,99 dollárt kell kifizetni a telefonért.
Persze még így is kérdéses, hogy mennyiben befolyásolja ez az árcsökkentés a kereslet lendülését, hiszen valószínű, hogy eddig sem az ár, hanem a rajta lévő felület volt a visszatartó erő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 05. 13:00, szerda | Belföld
Gajdos László: átfogó országos ellenőrzés indult az akkucégeknél
Országos ellenőrzési program indult augusztus 1-től az akkumulátoripar teljes működési láncának vizsgálatára - közölte az élő környezetért felelős miniszter kedden a Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 05. 08:00, szerda | Belföld
Hőség - Csaknem 400 helyen volt szabadtéri tűz a hőségriadó kihirdetése óta
Országszerte csaknem 400 szabadtéri tűzhöz vonultak ki a tűzoltók a legutóbbi hőségriadó kihirdetése, vagyis július 30. óta
