Hírek
2017. Október 31. 17:50, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Feltehetően kézigránátot találtak Kecskeméten
Elszállították a helyszínről a Kecskeméten kedd délután talált második világháborús német repeszgránátot, így feloldhatták a környék lezárását
- közölte a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje az MTI-vel. Markovics Zita elmondta: egy 105 milliméteres, ki nem lőtt repeszgránát került elő a Mókus utcában földmunkák során, ami miatt a tűzszerészi munkálatok idejére 300 méteren lezárták az utcát.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá
Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.
2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld
Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk
2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld
Felhős, esős idő várható a hétvégén
Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.
2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld
Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább
Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.
