Hírek
2018. Április 26. 07:26, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu
Erkélyen mászott be a tűzhelyen felejtett étel miatt egy rendőr
A szomszéd lakás erkélyén keresztül jutott be és segített egy beszorult nőnek szerdán egy fővárosi rendőr.
Egy kétségbeesett fiatal lány tett bejelentést a Budapesti Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába csütörötkön 18 óra 12 perckor, hogy beszorult Budapesten a XVI. kerületi Kolozs közben, harmadik emeleti lakásának egyik helyiségébe, viszont a tűzhelyen hagyott egy edényt, ami füstölni kezdett.
A XVI. kerületi Rendőrkapitányság járőre, Tóth András őrmester helyszínre érkezésekor a bejárati ajtón nem tudott bemenni a lakásba, ezért a szomszéd erkélyen átmászva jutott be és segített kiszabadulni a bejelentőnek.
A mentést követően a rendőrök a lányt átadták a mentőszolgálat munkatársainak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel és Kijev összefogott ellenük
2026. Március 24. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint összejátszanak a titkosszolgálatok és a Tisza
Elfogadhatatlan és szégyenteljes, hogy a titkosszolgálatok kormánnyal szembeni akciói a Tisza Párt érdekében és a Tisza Párton keresztül történnek - mondta a miniszterelnök.
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
