Városlista
2025. szeptember 16, kedd - Edit

Hírek

2021. Február 04. 17:04, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu

Elfogtak egy 22 évvel ezelőtti gyilkossággal gyanúsított férfit

Elfogtak egy 22 évvel ezelőtti gyilkossággal gyanúsított férfit

Elfogtak és őrizetbe vettek egy férfit, akit egy 22 évvel ezelőtti gyilkossággal gyanúsítanak - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda csütörtökön a police.hu oldalon.

A közlemény szerint 1999. április 25-én Budapest XI. kerületében, a Karinthy úton lévő egyik albérletben lőfegyverrel megöltek egy 36 éves embert.

Az ügyet a több mint húsz év alatt többször elővették, a nyomozóiroda 2020 őszén újabb bizonyítékokat talált - írták.

A gyilkossággal gyanúsított 52 éves K. Gábort február 3-án, összehangolt rendőri akció során fogták el. A dunakeszi férfit őrizetbe vették, letartóztatásáról később dönt a bíróság - áll a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld

Megújul a fonyódi kikötő

2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld

Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025

Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.

2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld

Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében

Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.