Hírek
2022. Május 19. 09:50, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Elfogták a munkából megszökött rabot

Elfogták a munkából szerdán megszökött rabot - közölte a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága (BvOP) csütörtökön az MTI-vel.
Azt írták: a Pálhalmai Agrospeciál Kft. hangosi szarvasmarha-telephelyéről, munkáltatása helyszínéről szerdán eltávozott fogvatartottat a Pálhalmai Országos Büntetés-végrehajtási Intézet munkatársai csütörtök hajnalban elfogták.
Az elfogott rab meghallgatása folyamatban van - tették hozzá.
A BvOP szerdán azt közölte, hogy engedély nélkül távozott egy jogerősen elítélt fogvatartott szerda délelőtt a büntetés-végrehajtás egyik gazdasági társasága, az Agrospeciál Kft. hangosi szarvasmarhatelepéről, ahol munkát végzett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld
Megújul a fonyódi kikötő
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Belföld
Varga-Bajusz Veronika: óriási sikert értek el a magyar fiatalok a szakképzési Európa-bajnokságon
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.