Hírek
2022. Július 26. 07:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Életet mentettek a kaposvári rendőrök

A mentők kiérkezéséig érszorítóval csillapították az artériás vérzést.
A Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjába 2022. július 24-én 20 óra 36 perckor egy erősen vérző, eszméletét vesztő fiatalról érkezett bejelentés, aki előzőleg ököllel betörte egy kaposvári buszmegálló üvegét. A járőrök haladéktalanul a helyszínre siettek, ahol Takács Szabolcs r. törzsőrmester megállapította, hogy a férfinak artériás vérzése van, ezért a Police Medic felszereléséből azonnal érszorítót helyezett fel a sebesült karjára, így megakadályozta, hogy elvérezzen – közölte a rendőrség.
Az időközben kiérkező mentőszolgálat munkatársai stabilizálták a 20 éves helyi lakos állapotát, majd kórházba vitték. A mentők szerint a férfi az egyenruhások gyors és szakszerű tevékenységének köszönhetően maradt életben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld
Megújul a fonyódi kikötő
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Belföld
Varga-Bajusz Veronika: óriási sikert értek el a magyar fiatalok a szakképzési Európa-bajnokságon
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.