Hírek
2017. November 22. 10:41, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Dübörög a karácsonyi szezon a játékboltokban

Már november elején elkezdődött a karácsonyi vásárlás, az az időszak, amely a játékpiacon az éves forgalom 60-70 százalékát adja - mondta Borhi János, a Formatex Kft. ügyvezetője a Világgazdaságnak.
A lap szerdai számában elmondta, míg év közben 3-5 ezer forint az átlagos vásárlói kosárérték, addig az ünnepek közeledtével 8-10 ezer forint, a webáruházban pedig 12 ezer forint.
Úgy vélte, egyre jelentősebb az internetes értékesítés szerepe, ám még sokáig fontos marad, hogy a gyerekek megfoghassák, kipróbálhassák a játékokat a boltokban. Ezzel együtt az online szegmens növekedése idén is kétszámjegyű lehet az ügyvezető szerint.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld
Megújul a fonyódi kikötő
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Belföld
Varga-Bajusz Veronika: óriási sikert értek el a magyar fiatalok a szakképzési Európa-bajnokságon
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.