Városlista
2025. november 9, vasárnap - Tivadar

Hírek

2019. Május 30. 18:35, csütörtök | Sport
Forrás: Hajósi Miklós

Dobogós helyen a Salzburgringen

Dobogós helyen a Salzburgringen

Május utolsó hétvégéjén került megrendezésre a Swift Cup Europe második fordulója a Salzburgringen. Nagy Benjáminnal beszélgettem a versenyről.

Követve az eseményeket elég hektikus versenyen vagy túl. Megosztanád velünk a hétvége eseményeit, tapasztalatait?

- A Swift Cup Europe második fordulóján a Covadonga Motorsport színeiben vettem részt.

Az időmérő edzésen, a harmadik helyen végeztem, így az első futamban onnan indultam. Ugyan a rajtnál veszítettem pár pozíciót, végül azonban egy nagyon jó versenyen, nagy csaták árán meg tudtam tartani a harmadik helyet.

A második futamban nem volt mellettem a szerencse. Egy technikai hiba miatt nem ment úgy az autóm, mint szokott. Így csak a nyolcadik helyen értem célba.

Hogyan értékeled a teljesítményeteket?

- Szerintem vegyes hévégét zártunk, voltunk fent is és lent is.

Legközelebb hol, milyen bajnokságban indulsz és milyen autóval?

- A Swift Cup Europe bajnokságban indulok legközelebb is, a Suzuki 1.6 kategóriában a Hungaroringen. Reméljük, több szerencsénk lesz!

Partnereink: Fémalk Fémöntészeti és Alkatrészgyártó Zrt., TRITON Security Kft., Royal Safe Kft., MNASZ Tehetség Gondozó Program.

Címkék: autósport

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 09. 09:54, vasárnap | Sport

Férfi kézilabda NB I - A Veszprém egy góllal megnyerte a rangadót Szegeden

A címvédő Veszprém 32-31-re nyert a Szeged otthonában a férfi kézilabda NB I szombati rangadóján.

2025. November 08. 07:52, szombat | Sport

Kronome Ákos: Nyomni fogjuk, nem szeretnék elaludni az elején!

Villáminterjú Ákossal a hévégi raliverseny előtt.

2025. November 08. 07:50, szombat | Sport

Juhász Csaba: Szeretnénk egy-két jó szakaszt eredményt elérni

Beszélgetés Csabival a pilótával, a Zemplén Rally rajtceremóniája után, ami a Szerencsi Várban került megrendezésre.

2025. November 07. 07:31, péntek | Sport

Európa-liga - Keane: büszke vagyok a csapatra, mindenki megdolgozott a sikerért

A Ferencváros vezetőedzője büszke a játékosaira és szerinte minden egyes futballista hozzátette a magáét a bolgár Ludogorec 3-1-es legyőzéséhez az Európa-liga alapszakaszának csütörtök esti negyedik fordulós mérkőzésén.