Hírek
2019. Április 13. 05:01, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Csaknem négymilliárdot nyerhet valaki az ötös lottón

Szombaton 3,966 milliárd forint lehet a főnyeremény az ötös lottón - tájékoztatta a Szerencsejáték Zrt. pénteken az MTI-t.
A 15. játékhéten megnyerhető összeg 3,966 milliárd forint, amely a játék történetének harmadik legnagyobb lehetséges főnyereménye; 2015-ben egy szerencsés 5,049 milliárd forinttal, 2003-ban egy másik nyertes 5,092 milliárd forinttal lett gazdagabb - olvasható a közleményben.
Szelvényt feladni legkésőbb másfél órával az élő sorsolás előtt lehet - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 02. 07:42, szerda | Belföld
Gázkitermelési érdekeltségeket vásárolt a Mol
A Mol megvásárolta a az O&GD Endrőd környéki gázmezőit és az ehhez kapcsolódó infrastruktúrát - közölte a Mol kedden az MTI-vel.
2025. Április 02. 07:38, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: a mai naptól megnövelt kapacitással működik a Magyarország és Szlovákia közötti összekötő földgázvezeték
A mai naptól megnövelt kapacitással működik a Magyarország és Szlovákia közötti összekötő földgázvezeték - jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden Komáromban.
2025. Április 02. 07:37, szerda | Belföld
Az óvoda felrobbantásával fenyegetőzött
Közveszéllyel fenyegetés bűntette miatt az Esztergomi Járási Ügyészség bíróság elé állította az óvoda felrobbantásával fenyegetőző elkövetőt.
2025. Április 01. 07:29, kedd | Belföld
Nagy Mártont továbbra is hisz abban, hogy az idei a gazdasági áttörés éve
Az idei a gazdasági áttörés éve, 2025 második felében már 3 százalék feletti növekedés, a következő években pedig a GDP dinamikus bővülése várható