Hírek
2019. Április 07. 07:28, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Az ország szinte minden településén nőtt az érdeklődés az eladó lakások iránt
Az ország szinte minden településén nőtt az érdeklődés az eladó lakások iránt - mondta Balogh László, az ingatlan.com vezető gazdasági szakértője szombat reggel az M1 csatornán.
A szakértő elmondta, a főváros mellett Komárom-Esztergom megyében, Jász-Nagykun-Szolnok megyében és Nógrád megyében nőtt leginkább az érdeklődés.
Hozzátette, míg a lakások iránti érdeklődés növekedése és az ezzel járó árrobbanás 2014-ben Budapesten kezdődött, mostanra ez kiterjedt szinte az egész országra és a kisebb településekre is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
