Hírek
2018. Július 04. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Átvágtak egy gázvezetéket Balatonföldváron, egy ember megsérült

Átvágtak egy gázvezetéket kedden Balatonföldváron, a kiáramló gáz meggyulladt, egy ember megsérült - közölte a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság a honlapján.
Azt írták, az eset a Munkácsy Mihály utcában, építési munkálatok közben történt. A lángokat, amelyek egy közeli épületet is veszélyeztettek, a siófoki hivatásos tűzoltók elfojtották, a sérültet a mentők kórházba vitték.
A szomszédos ingatlanokból három embert biztonságos helyre kellett kísérni, a gázszolgáltató szakemberei kiszakaszolták a vezetéket - tették hozzá.
Mihályka Szabina megyei katasztrófavédelmi szóvivő az MTI megkeresésére azt mondta: a történtek miatt mintegy 80 ingatlant érintően ideiglenesen szünetel a gázszolgáltatás.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld
Megújul a fonyódi kikötő
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Belföld
Varga-Bajusz Veronika: óriási sikert értek el a magyar fiatalok a szakképzési Európa-bajnokságon
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.