Hírek
2024. Június 22. 09:40, szombat |
Sport
Forrás: MTI
Aranyérmes a 4x100 méteres vegyes gyorsváltó

A Kós Hubert, Szabó Szebasztián, Ugrai Panna, Pádár Nikolett összeállítású 4x100 méteres vegyes gyorsváltó aranyérmet nyert pénteken a belgrádi úszó Európa-bajnokságon.
Az egység 3:25.69 perces idővel diadalmaskodott, ezzel megszerezte a magyar csapat ötödik aranyérmét a szerb fővárosban.
Az érmeket Madaras Norbert, a Magyar Vízilabda Szövetség elnöke, az európai szövetség bureau tagja adta át.
"Itt mindenkinek megvolt a maga szerepe, az enyém az, hogy a fiúk után egyfajta hullámtörő legyek, hogy Nikinek a végén sima vize legyen és egy jót tudjon hozni. Szerintem ez összejött, megérdemeltük az aranyérmet" - mondta Ugrai Panna.
"Nagyon durva volt, de láttam, hogy a fiúk tartották a lépést. Egyéniben harmadik voltam, így tudtam, hogy be tudom hozni aranyra a váltót és így is lett" - értékelt az MTI-nek Pádár Nikolett.
Eredmények:
4x100 m vegyes gyorsváltó, Európa-bajnok:
-----------------------------------------
MAGYARORSZÁG (KÓS HUBERT, SZABÓ SZEBASZTIÁN, UGRAI PANNA, PÁDÁR NIKOLETT) 3:25.69 PERC
2. Lengyelország 3:26.53
3. Németország 3:27.01
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:53, hétfő | Sport
MOL Magyar Kupa - A másodosztályú Kecskemét kiejtette az Újpestet
A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.
2025. Szeptember 15. 07:52, hétfő | Sport
Premier League - Szoboszlaiék az utolsó pillanatokban harcolták ki a győzelmet Burnleyben
A Szoboszlai Dominikkal és Kerkez Milossal felálló, címvédő Liverpool a hajrában értékesített büntetővel nyert 1-0-ra a Burnley vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnap délutáni mérkőzésén.
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Sport
Atlétikai vb - Halász Bence döntőbe jutott kalapácsvetésben, mellbedobás döntött férfi maratonon
2025. Szeptember 10. 07:29, szerda | Sport
Magyar-portugál - Egygólos vereség Rossi születésnapján
A magyar labdarúgó-válogatott kedden 3-2-re kikapott Portugáliától a Puskás Arénában a világbajnoki selejtezősorozat második fordulójában, így a csoport harmadik helyére csúszott vissza.