Hírek
2019. Március 12. 16:13, kedd |
Belföld
Forrás: mti
A balatoni komp péntektől a tavaszi menetrend szerint jár

A Szántód és Tihany között közlekedő komp március 15-től már a tavaszi menetrend szerint, sűrűbben és tovább jár – közölte Kollár József, a Balatoni Hajózási Zrt. vezérigazgatója az MTI-vel kedden.
A téli időszakban óránként közlekedő balatoni komp péntektől 40 percenként indul: Szántódról 6.40 és 18.40 között, Tihanyból 7.00 és 19.00 óra között jár.
A menetidő 8 perc. Ha a nagy forgalom miatt szükséges, sűrűbben indít járatokat a hajózási társaság – tájékoztatott a vezérigazgató.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 15. 07:50, hétfő | Belföld
Megújul a fonyódi kikötő
2025. Szeptember 15. 07:49, hétfő | Belföld
Varga-Bajusz Veronika: óriási sikert értek el a magyar fiatalok a szakképzési Európa-bajnokságon
2025. Szeptember 13. 09:27, szombat | Belföld
Ejtőernyős gyakorlattal folytatódott az Adaptive Hussars 2025
Ejtőernyős ugrást hajtottak végre a Különleges Műveleti Parancsnokság katonái pénteken a Várpalota határában lévő nullponti lő- és gyakorlótéren.
2025. Szeptember 13. 09:26, szombat | Belföld
Lázár János részletes, szigorú és őszinte vizsgálatot kért a magyarkúti vonatbaleset ügyében
Minden részletre kiterjedő, \"szigorú és őszinte vizsgálatot\" kért a MÁV vezetésétől a Magyarkút megállónál péntek reggel történt vonatbaleset ügyében az építési és közlekedési miniszter.