Városlista
2025. november 7, péntek - Rezső

Hírek

2022. November 21. 13:53, hétfő | Belföld
Forrás: Ügyészség

30 autóról vágta le a katalizátort

30 autóról vágta le a katalizátort

Több mint 2,2 millió forint kárt okozott a sértetteknek.

Szombathelyi Járási Ügyészség eredményesen indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki a megalapozott gyanú szerint a 2022. évben, Vas megyében levágta és ellopta 30 sértett autójának katalizátorát, két sértett gépkocsijának katalizátorát pedig el akarta lopni.

A megalapozott gyanú szerint a gyanúsított 2022 márciusától hét hónapon keresztül követte el a lopásokat Szombathelyen és a környező településeken. A bűncselekményekkel összesen több mint 2,2 millió forint kárt okozott a sértetteknek.

A Szombathelyi Járási Ügyészség a bűnismétlés veszélye miatt indítványozta az őrizetben lévő gyanúsított letartóztatásának elrendelését.

A Szombathelyi Járásbíróság nyomozási bírája – az ügyészi indítvánnyal egyezően – elrendelte a gyanúsított letartóztatását egy hónapra.

Fotó: Police.hu

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Szijjártó Péter és Marco Rubio kormányközi nukleáris megállapodást írnak alá

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kormányközi nukleáris energetikai együttműködési megállapodást ír alá amerikai kollégájával, Marco Rubióval - közölte a tárcavezető pénteken Washingtonban.

2025. November 07. 07:32, péntek | Belföld

Orbán Viktor: mi győzelemre játszunk

2025. November 07. 07:29, péntek | Belföld

Felhős, esős idő várható a hétvégén

Pénteken még sokfelé lehet napütés, de aztán beborul az ég, és felhős, esős időre kell készülni a hétvégén.

2025. November 07. 07:27, péntek | Belföld

Otthon Centrum: a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább

Az Otthon Centrum friss adatai szerint a vidéki nagyvárosokban is a panellakások drágultak leginkább, az egy évvel ezelőttinél átlagosan 28,2 százalékkal kerül többe egy négyzetméter.