1 A megfelelő gumiválasztás lesz a döntő! | Hírek | infoBuda
Városlista
2026. február 6, péntek - Dóra

Hírek

2020. November 07. 07:00, szombat | Sport

A megfelelő gumiválasztás lesz a döntő!

 A megfelelő gumiválasztás lesz a döntő!

A III. Nyíregyháza Rally rajtlistájában ismerős neveket láthatunk. Mégpedig a Kronome - Pásztor ralipáros neveit. 2019-ben nem, de most neki rugaszkodnak a majd 120 versenykilométernek.

Kronome Ákos - Pásztor Tamás
Skoda Fabia - East Motorsport Kft.
III. Nyíregyháza Rally - 2020.11.06-08.

Ákost a pilótát kérdem a verseny előtt.

Egy Rabócsi Ringi szinkronverseny és nyolc gyorsasági szakasz vár rád és Tamásra. Van-e olyan, amin még nem mentetek?

- Csak a Fónyi gyorsaságin mentem Ladával a 2000-es évek elején és az Újhutain 2018-ban egyszer a Skodával. A többin nem jártunk még versenyautóval.



Lesz-e szerinted kedvenc szakaszotok a versenyen?

- A Fóny - Óhuta tetszik a legjobban a pályabejárás alapján.

Itt is szeretnétek átgurulni a célceremónián, mint a Vértes Rallyn?

- Ez egy nehéz verseny lesz, ha sikerül befejezni, már nagyon elégedettek leszünk.

Száraz körülmények várnak úgy néz ki rátok, de a reggeli és esti ködök megnehezíthetik a dolgotokat. Mi is a cél ezen a versenyen?

- Mint a Vértes ralin, itt is a változó körülmények adják a legnagyobb megoldandó feladatot, a megfelelő gumiválasztás lesz a döntő, ki találja el jól. Hogy nem lesz eső, annak külön örülünk.



Köszönjük a Partnereink és a Szervizcsapat segítségét most is. Mentes és Társai, Inpipe, Kronome Zoltán, Vinkovits Béla, Valkai János, Petrás Zsolt, Kovács Zoli.

Fotó: Hajóka Sportfotó
- Hajósi Miklós -

Címkék: autósport, rally

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 06. 07:29, péntek | Sport

Női vízilabda Eb - Ötméteresekkel kikapott a hollandoktól, ezüstérmes a magyar csapat

Ezüstéremmel zárta a magyar női vízilabda-válogatott a funchali Európa-bajnokságot: Cseh Sándor szövetségi kapitány csapata a csütörtöki döntőben ötméteresekkel 15-13-ra kapott ki a holland együttestől.

2026. Február 05. 15:00, csütörtök | Sport

Emlékévvel és kiállítással tisztelegnek a száz éve született Grosics Gyula előtt

Grosics Gyula születésének századik évfordulóján, a róla elnevezett újbudai általános iskolában Lomnici Zoltán, az Aranycsapat Testület elnöke meghirdette szerdán a Grosics100 emlékévet.

2026. Február 04. 07:38, szerda | Sport

Molnár Attila Európa-csúccsal nyert 400 méteren Ostravában

Molnár Attila 45.01 másodperces Európa-csúcsot ért el férfi 400 méteren Ostravában, a fedettpályás atlétikai sorozat arany kategóriájú versenyén.

2026. Február 04. 07:32, szerda | Sport

Női vízilabda Eb - A görögök legyőzésével döntős a magyar válogatott

A magyar női vízilabda-válogatott az aranyéremért játszhat csütörtökön a funchali Európa-bajnokságon, miután a keddi elődöntőben ötméteresekkel 12-11-re legyőzte görög csapatot.